Dostawa i płatności

Warunki dostawy i płatności

Koszty wysyłki zakupionych maskotek:

Sposób i przewidywany czas dostawy

Forma płatności

Wartość zamówienia

< 300zł

301zł <

Poczta Polska Zwykle do 3 dni roboczych Płatność przelewem, płatności on-line

15zł

GRATIS

Maskotki wysyłamy w ciągu 24 do 72 godzin roboczych w dni powszednie (od poniedziałku do piątku z wykluczeniem świąt) od momentu zaksięgowania środków na naszym rachunku bankowym.

Mimo, że nasze pluszaki są mięciutkie i nic nie powinno im się stać w podróży, każdorazowo pakujemy je w kopertę bąbelkową bądź opakowanie kartonowe, tak by dotarły do Twojej pociechy w pełni sprawne i gotowe do zabawy 😉

Zabawki wysyłamy przesyłką poleconą za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Formy płatności

Za zamówienia w naszym sklepie można płacić na dwa sposoby: tradycyjnym przelewem bankowym oraz szybkimi płatnościami online dzięki platformie Tpay.com. Zarówno korzystanie z tradycyjnych przelewów oraz z płatności online jest w naszym sklepie całkowicie bezpłatne.

Dopiero po zaksięgowaniu środków na naszym koncie przystępujemy do kompletowania paczki. Jeśli wpłata za zamówienie nie wpłynie w przeciągu 7 dni od dnia złożenia zamówienia, zamówienie zostanie anulowane.

W przypadku problemów ze złożeniem zamówienia, wystąpieniem błędu płatności lub dodatkowych pytań prosimy o kontakt na adres e-mail kontakt@galgusie.pl .