Zwroty i reklamacje

REKLAMACJA ORAZ ZWROT TOWARU

  1. W celu poinformowania o zwrocie lub reklamacji prosimy kontaktować się mailowo na adres kontakt@galgusie.pl.
  2. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku „O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny” klient może zrezygnować z towaru kupionego w Sklepie galgusie.pl bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar jest kompletny oraz po wcześniejszym powiadomieniu Sprzedającego (drogą mailową na adres kontakt@galgusie.pl). Konieczne jest również podanie numeru rachunku. Sprzedający gwarantuje zwrot wartości zamówienia przelewem na wskazany przez Kupującego rachunek bankowy. Klient zwraca towar na swój koszt.
  3. Zwrot reklamowanych produktów możliwy jest tylko po wcześniejszym kontakcie ze Sprzedającym. Koszty związane z odesłaniem reklamowanego towaru zwracane są po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji. Koszt odesłania towaru zwracany jest na podstawie aktualnego cennika Poczty Polskiej.
  4. Przedmioty sprzedawane w Sklepie galgusie.pl, są przeważnie wykonane ręcznie, chyba, że opis głosi inaczej. W związku z czym ich cechą są drobne nierówności i różnice, to też nie stanowią one podstawy do reklamacji. W przypadku niezadowolenia Klient ma prawo zwrócić towar zgodnie z pkt 1.
  5. Wszelkie uszkodzenia wynikające z niewłaściwego użytkowania, przechowywania przedmiotów nie stanowią podstawy do reklamacji.
  6. Wszystkie zwroty należy wysyłać na adres Pracowni Gałgusie – Gałgusie Irena Jasiorska
    ul. Więcierzowa 11, 85-435 Bydgoszcz
  7. Przesyłki odesłane za pobraniem oraz kurierskie nie będą przyjmowane.