Gałgusie to jedyne w swoim rodzaju ręcznie szyte maskotki.

Jeśli cenisz sobie niepowtarzalne wzory, ciekawą kolorystykę, jedyne nietuzinkowe produkty dla swojej pociechy to wszystko znajdziesz na tej stronie. 

 Gałgusie to ręcznie szyte pluszaki wykonane z wysokiej jakości tkanin takich jak 100% bawełna, len, filc i polar. Wypełnione są lekkim, antyalergicznym włóknem silikonowym. 

Zabawki wykonane są według własnych, autorskich projektów. Można je zakupić w naszym sklepie internetowym oraz na zamówienie indywidualne. Wiele z wcześniejszych zleceń to pluszaki z rysunków dzieci, postaci z bajek lub maskotki firmowe. 

Wszystkie projekty, wykroje, szycie, wyszywanie i wypełnianie zabawek wykonane jest z dużym zaangażowaniem, pasją i dbałością o każdy szczegół. Każda z tych przytulanek sprawi, dziecko poczuje się wspaniale w jej towarzystwie. Stanie się na długo nieodłącznym towarzyszem zabawy, snu czy podróży. 

GAŁGUSIE – Made in Poland – 100% Hand Made

Początki firmy

Marka Gałgusie istnieje na rynku od 2013 r. Jej początki to splot paru sprzyjających okoliczności -pasji do projektowania i tworzenia miłych przedmiotów, podejmowania wyzwań oraz umiejętności plastycznych, które bardzo pomagają w tym przedsięwzięciu.

Plany na przyszłość

Naszym pragnieniem jest aby Gałgusie stały się rozpoznawalną marką, która będzie ceniona ze względu na jakość jak i niepowtarzalny design.

Maskotki na zamówienie

Jedyne w swoim rodzaju ręcznie szyte maskotki.